HAKKIMIZDA

Akman Deri,  deri & kürk sektörünün farklı ve yenilikçi bir yüzü olarak; uzman ekibi, tecrübesi ve teknolojisi ile çalışmalarına Ayma-Koop. Sanayi Sitesinde devam etmektedir.

Uzman kadrosu ve ileri teknoloji makine parkurunda yerli & yabancı müşterilerinin güvenilir ve güçlü deri & kürk tedarikçisi olarak faaliyet gösterirken aynı zamanda deri konfeksiyon ve ayakkabı ARGE çalışmalarını ve üretimini yapan ihracatçı bir deri firmasıdır.

Akman deri; konfeksiyon & tekstil sektörü, ayakkabı sektörü, otomotiv ve boya sanayi gibi birçok farklı sektöre yönelik deri ve kürk imalatı yapılmaktadır. ARGE çalışmaları ve alanının en iyisi uzman ekiple, müşterilerin talep ettikleri ürünler en hızlı ve kaliteli bir şekilde tedarik edilmektedir.

Bütün iş süreçlerimizde, insan sağlığına ve doğaya zararlı işlemlerden kaçınarak, bütün artıklarımızı arıtıyoruz. Ürünlerimize düzenli olarak Formaldehit, AZO ve Krom Altı testleri uyguluyoruz. Çalışanlarını; enerji verimliliği ve çevre temizliği konusunun ilk önceliğimiz olduğu konusunda bilinçlendiriyoruz.